KONTAKTY

CZECH KIMCHI s.r.o.
Bruzovice 60
73936 Sedliště
tel: +420739418437
napište nám

NOVINKY

arr3Nově také picklesOd konce roku 2018 nabízíme také nový salát pickles. Jedná se o alternativu pro ty, kteří... arr3Spuštění webových stránekOd 1.1.2018 jsme pro Vás oficiálně spustili webovou prezentaci... arr3Počátek výrobyOd 1.1.2018 oficiálně začíná výroba a distribuce CZECH KIMCHI...

CZECH KIMCHI s.r.o.
O nás

 

Společnost CZECH KIMCHI s.r.o. je mladou firmou založenou koncem roku 2017 společníky a zárověň životními partnery Radkem Sojkou a Lucií Peterkovou. Už samotnému prvnímu seznámení s kimchi dala náhoda a hlavně přítomnost korejských pracovníků nejmenované automobilky ve vedlejším bytě frýdeckého činžáku. Touha po objevování nových chutí nás dovedla k prvním domácím pokusům výroby kimchi pro vlastní potřebu a poté přišel nápad zkusit kimchi vyrábět i pro širokou veřejnost. Od pouhé myšlenky vyrábět kimchi po založení firmy uběhl téměř rok, kdy probíhalo permanetní testování a rekonstrukce výrobních prostor v Bruzovicích na Severní Moravě. Hlavním cílem je zpřístupnit v Čechách ne úplně známé kimchi i českému strávníkovi. Samozřejmostí bylo také vytvoření a zavedení systému HACCP ( HACCP - systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů při výrobě potravin ), tak aby samotný provoz a samozřejmě hotový produkt splňoval veškeré státem dané předpisy či normy potřebné v potravinářské výrobě. Výroba Czech kimchi probíhá ručně a důraz je kladen hlavně na dobrou kvalitu vstupních surovin a dodržování stanovených postupů. Proto můžeme garantovat vysokou kvalitu výrobku a doufat, že si cestu ke kimchi najde co nejvíce českých konzumentů.

Obchodní spolupráce

 

Hledáme distributory z řad maloobchodních prodejen i drobných živnostníků pro rozšíření obchodní sítě tzv. kimchi POINTŮ, kterým nabízíme zajímavé velkoobchodní podmínky.

Mezi vhodné kamenné obchody se řadí zejména prodejny zdravé výživy. Dále pak výživoví poradci a samozřejmě každý kdo by rád nabízel zajímavý, pro českého zákazníka, nový produkt. Zdravému stravování přikládá společnost stále větší váhu a produkt Czech kimchi nabízí neoddiskutovatelné zdravotní přínosy, které potvrzují mnohé studie a staletími prověřené zkušenosti z Asie. 

 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na emailové adrese czech-kimchi@seznam.cz nebo na tel. čísle +420 739 418 437

 

Těšíme se na případnou spolupráci

Radek Sojka - jednatel CZECH KIMCHI s.r.o.

 

 

 

Kontaktní informace

 

CZECH KIMCHI s.r.o. 
Bruzovice 60
73936
Bruzovice

tel: +420 739 418 437


e-mail: czech-kimchi@seznam.cz

YzAzMz